Poznańska Grupa .NET

Współpraca

Jeżeli Twoja firma chciałaby wesprzeć naszą inicjatywę a jednocześnie zyskać widoczność w gronie profesjonalistów uczestniczących w naszych spotkaniach oraz obserwujących nas na naszych kanałach społecznościowych to zapraszamy do współpracy!

W jaki sposób można nas wesprzeć?

Jesteśmy oddolną inicjatywą zrzeszającą programistów (i nie tylko) i nie osiągamy żadnych dochodów z naszych spotkań. Jednakże każde spotkanie wymaga sporego poświęcenia ze strony organizatorów, jak również funduszy aby spotkania były interesujące dla jak najszerszego grona osób. W związku z tym potrzebujemy wsparcia w następujących kwestiach:

  • Sala na spotkania - ciężko zorganizować spotkanie bez konkretnego miejsca, zwłaszcza że nasze prezentacje zwykle wymagają rzutnika czy nagłośnienia - bez tego ciężko zaprezentować coś grupie kilkudziesięciu osób.
  • Catering - kilka godzin prezentacji powodują nie tylko głód wiedzy, ale również i pizzy ;) Dlatego jedzenie i napoje są nieodłączną częścią naszych spotkań.
  • Merchandise - chcemy aby członkowie naszej grupy się z nią identyfikowali. W związku z tym chcielibyśmy zaoferować im np. koszulki czy naklejki z logo naszej grupy, aby częściej sobie o nas przypominali i chętnie przybywali na spotkania :)
  • Prelegenci - chcemy aby prezentacje prowadziły nie tylko osoby z Poznania, ale również z innych miast, dzięki czemu spotkania są ciekawsze i mamy więcej szans na zapoznanie się z ciekawymi tematami. Jednak sprowadzenie prelegentów spoza Poznania wiąże się z kosztami typu transport czy zakwaterowanie, a pokrywając je chociaż częściowo możemy podziękować prelegentowi za trud włożony w przygotowanie prezentacji.
  • Inne tematy - jesteśmy otwarci na różne propozycje. Dzięki współpracy z różnymi firmami możemy m.in. zaoferować członkom naszej grupy darmowe licencje lub rabaty na oprogramowanie, bilety na konferencje czy gadżety (np. z logiem firmy). Ponadto możemy organizować ciekawe wydarzenia, jak np. otwarte warsztaty.

Co sponsor może zyskać wspierając naszą grupę?

Największą zaletą z obecności firmy na naszych spotkaniach jest budowa widoczności i rozpoznawalności marki oraz możliwość przedstawienia firmy i zakresu jej działalności szerokiemu gronu zainteresowanych osób. Dzięki nam firma może dotrzeć do członków naszej grupy różnymi kanałami:

  • Spotkania - informacja o sponsorze na prezentacji wprowadzającej, baner / stand reklamowy na spotkaniu, ulotki lub gadżety firmowe udostępnione uczestnikom, kilkuminutowe okno na zaprezentowanie firmy.
  • Facebook i Twitter - informacje o sponsorze, linki do strony/profilu firmy, informacje o ofertach pracy, podziękowania przed i po każdym spotkaniu
  • Merchandise - logo firmy na materiałach reklamowych grupy, np. na koszulkach czy kubkach

Jak nawiązać współpracę?

Zapraszamy na stronę Kontakt gdzie znajdują się informacje o tym jak sie z nami skontaktować.